Her şey düşünceyle başlar 3D Reklam ile hayata yansır.

HAKKIMIZDA

3D REKLAM olarak yılların bize kattığı sektördeki bilgimizi, tecrübelerimizi ve uygulamalarımızı, faaliyet gösterdiğimiz Açık Hava ve Endüstriyel Reklamcılık ile Promosyon alanlarında teknolojik altyapısını devamlı geliştirerek hizmet sunmaktayız.

Eğitimli kadromuz, deneyimli teknik ekibimiz ile tamamı bilgisayara entegre teknolojik makine ve donanımlarımızla, sektörde ve müşterilerimiz tarafından hak ettiğimiz saygınlığı kazanmanın gururu ile her geçen gün ekibimizi büyüterek çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz.

Hedef kitlenizi etkileyecek, kalitenizi yansıtacak her türlü tasarım, reklam ve promasyon ihtiyacınıza cevap veren firmamız, siparişlerinizi en kısa sürede müşterilerine ulaştırmaktadır.

3D ReklamReklam ve Promosyon atölyemizde gelişime ayak uydurarak ve müşterilerimizin talepleri doğrultusunda altyapısını sürekli olarak geliştirerek kaliteli hizmet vermekteyiz.

Sizlerinde tasarlamış olduğunuz ürünlerin de üretimini yapmaktayız.

Siparişten teslimata kadar müşterilerine birinci sınıf hizmet kalitesi sağlamayı öncelikli amaç olarak benimsemiş firmamız, Işıklı ve ışıksız tabela ile kutu harf imalatı başta olmak üzere üretimi ve uygulaması yapılacak ürünün özelliklerine göre dijital baskı, latex baskı, uv baskı ve lazer markalama başta olmak üzere çeşitli baskı teknikleri kullanmaktadır.

Sağlıklı bir ürün için doğru baskı seçimi önem arz etmektedir. Firmamız bu noktada sektördeki tecrübe ve uygulamalarını kullanmaktadır.

Firmamız Açık Hava ve Endüstriyel Reklamcılık ile Promosyon hizmetleri sektöründe geniş bir ürün gamına sahiptir.

Bu sayede işletmeler tüm ihtiyaçlarını tek noktadan tedarik edebileceklerdir.

En doğru tasarım, estetik görüntü ile birleştirilerek kaliteli ve dayanıklı malzeme seçimi yapılarak taahhüt edilen sürede teslimatla müşterimizle uzun vadeli çalışma memnuniyeti ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.


YORUMLAR


Tarih: 2019-09-16 17:31:46
Ad Soyad : berkay bal
Konu : Hizmet
Mesajınız : Kaliteli hizmetinizden dolayı teşekkür ederim.

YORUM YAZ


Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...